Oświetlenie

Wash/Beam

Robe Robin 100 Led Beam

Super szybki ROBIN® 100 LEDBeam jest doskonałym uzupełnieniem serii LEDwash. Zoptymalizowana motoryka do wielkości i wagi sprawiają, że ruch jest bardzo szybki a zarazem precyzyjny. Trzy strefy LED pozwalają na tworzenie ciekawych „animacji”. Extra mocne, 15W moduły LED RGBW o stałym, 7° kącie zapewniają ciekawe efekty w przestrzeni natomiast załażenie opcjonalnego filtra Frost umożliwia wykorzystanie tego urządzenia jako tradycyjnego washa.
Wash IP65

Cameo FLAT PRO® 18 G2 IP65

Dzięki nowej serii FLAT PRO G2 marka Cameo poszerza asortyment reflektorów zewnętrznych LED PAR z certyfikatem IP65, oferując inżynierom, projektantom i architektom idealną kombinację minimalnego zapotrzebowania na miejsce, ogromnej mocy świetlnej i maksymalnej przydatności do zastosowań typu outdoor.

Jako skalibrowana i kompaktowa wersja IP65 która sprawdzi się zarówno na elewacji budynku, jako bezgłośne źródło światła w teatrze lub jako oświetlenie efektowe podczas występów na żywo – to profesjonalne rozwiązanie zapewnia m.in. całkowicie bezgłośną pracę na bazie udoskonalonego chłodzenia konwekcyjnego.

Dzięki niezwykle jasnym diodom LED o mocy 10 W nowa seria FLAT PRO G2 obejmuje pełne spektrum kolorów RGBWA i umożliwia bardzo elastyczne mieszanie ciepłych, nasyconych i pastelowych barw. Dzięki regulowanej częstotliwości PWM (650 Hz – 25 kHz) można wyeliminować migotanie diod LED podczas przyciemniania oświetlenia w teatrze, studiu telewizyjnym, na planie filmowym czy na festiwalach światła.

Spot

Light4Me rapid 100

LIGHT4ME RAPID SPOT 100 to niewielka i stosunkowo lekka głowica ruchoma led wyposażona w mocną, 100-watową diodę emitującą białą wiązkę światła typu spot o kącie wynoszącym 14°. Reflektor znakomicie sprawdza się jako oświetlenie sceniczne na małych i średniej wielkości estradach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oświetlenie dla zespołu weselnego lub mobilnego DJ-a.

Komponenty elektroniczne urządzenia zamknięte zostały w obudowie wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Głowa led wyposażona została w koło kolorów, na którym znajduje się 7 filtrów barwiących światło. Posiada również dwie tarcze gobo – statyczną i rotacyjną – na których mieści się łącznie 13 nowoczesnych wzorów kształtujących wiązkę. Dzięki zastosowaniu 3-ramiennej pryzmy promień może być dodatkowo rozszczepiany, tworząc tym samym jeszcze bardziej zróżnicowane efekty świetlne.

Podstawa spota led posiada uchwyty umożliwiające jego wygodne przenoszenie oraz instalację na rampach oświetleniowych i kratownicach scenicznych. Z tyłu znajdują się przełącznik oraz gniazdo zasilania, a także wejście i wyjście typu XLR umożliwiające sterowanie urządzeniem za pomocą protokołu DMX. W przedniej części podstawy usytuowany jest panel kontrolny w postaci dużego i czytelnego wyświetlacza LCD oraz 5 przycisków. Za ich pomocą możemy ręcznie kontrolować poszczególne ustawienia w menu lub wybrać jeden z czterech trybów pracy jednostki:

Auto, w którym głowica ruchoma Rapid Spot 100 porusza się i świeci samodzielnie w oparciu o wbudowane programy pracy;
Sound, w którym urządzenie pracuje samodzielnie synchronizując swoje działanie z dźwiękami muzyki z otoczenia, dzięki czułemu mikrofonowi zainstalowanemu w korpusie obudowy;
Master/Slave, gdy jednostki łączone są ze sobą za pośrednictwem gniazd i przewodów DMX, a sposób pracy pierwszego urządzenia w linii odzwierciedlany jest przez pozostałe głowice (praca synchroniczna);
DMX, kiedy do kontrolowania pojedynczego reflektora lub grupy jednostek wykorzystywane są zewnętrzne pulpity, kontrolery i sterowniki oświetlenia.

Sunstrip

Showtec Sunstrip Active MKII

Sunstrip Active MKII to następca popularnego Sunstrip Active. Wersja MKII oferuje parę dodatkowych funkcji takich jak: funkcja invert, możliwość zmiany wyświetlanego logo na wyświetlaczu na dowolną nazwę firmy, zabezpieczenie przycisku zmiany trybu pracy oraz szybkie adresowanie. Sunstrip Active DMX posiada cztery tryby pracy DMX: 1 kanał, 2 kanały, 5 kanałów lub 10 kanałów. Urządzenie może również pracować bez sterownika dzięki 16 wbudowanym programom oraz manualnemu dimmerowi. Dzięki gniazdom Neutrik Powercon wejście/wyjście, Sunstrip Active MKII spełnia wymagania najbardziej zaawansowanych użytkowników.
Blinder

Showtec Blinder 4 DMX

Profesjonalny blinder marki Showtec przeznaczony na żarówki DWE 120V/650W. Lampy oraz kable w zestawie. Urządzenie ma wbudowany 2-kanałowy dimmer.
Oświetlenie architektoniczne

Naświetlacze architektoniczne IP65

Naświetlacz architektoniczny LED RGB przeznaczony jest do iluminacji obiektów architektonicznych, a przede wszystkim oświetlania fasad budynków.

Dzięki regulowanemu kątowi ustawienia korpusu naświetlacza względem podstawy oraz szerokiemu kątowi emisji światła naświetlacz architektoniczny LED RGB nadaje się do oświetlania szerokich wertykalnych powierzchni oraz obiektów takich jak mury, ściany narożne, ściany dzielące sklepienia lub wnęki okienne, elementy konstrukcyjne mostów oraz drzewa.
Naświetlacz architektoniczny LED RGB emituje jednolite światło, które padając na elewację budynku maskuje jej nierówności i przebarwienia. Umiejętnie zastosowany zestaw naświetlaczy architektonicznych LED RGB pozwala na podkreślenie walorów estetycznych bryły budynku, nadając jej po zapadnięciu zmroku nowego, spektakularnego oblicza.

Budynek dzięki iluminacji naświetlaczami architektonicznymi LED RGB wyróżnia się z otoczenia, jest łatwiej zapamiętywany a także zyskuje znamię prestiżu.

Led Bar

LIGHT4ME WASH BAR 144 SMD

LIGHT4ME WASH BAR to profesjonalna i solidnie wykonana, a jednocześnie lekka listwa oświetleniowa LED, wyposażona w 144 diody SMD operujące światłem w palecie barw RGB (red, green, blue). Urządzenie znakomicie sprawdza się podczas dekoracji światłem sali weselnych, elementów architektury wnętrz w restauracjach, hotelach, pubach oraz na scenie do tworzenia świetlnych efektów specjalnych.

Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC100-240V, ~50/60Hz
Zużycie energii: 25W
Źródło światła: 144 diody LED SMD (RGB)
Bezpiecznik: T1A, 250V
Kanały DMX: 3/5/6/12/24/48
Złącze DMX: 3-pinowe
Częstotliwość stroboskopu: 20Hz

Hazer

Look Solutions Unique 2.1

Maszyna do mgły UNIQUE 2.1 oferuje funkcje takie jak Unique 2 oraz cichszą pracę, co sprawia że urządzenie może być stosowane w miejscach gdzie cisza jest pożądana. Wydajny wentylator pozwala szybko wypełnić przestrzeń mgłą. Wymienny filtr chroni wentylator przed zabrudzeniem. Zmienna wydajność mgły (intensywność) sprawia, że urządzenie można wykorzystywać w szerszym zakresie: można uzyskać efekt delikatnej mgiełki, mgły, gęstej mgły. Urządzenie może wypełnić pomieszczenie jednolitą mgłą, będącą tłem dla pokazu laserowego lub oświetlenia efektowego.

Minimalny czas nagrzewania

Bardzo krótki czas nagrzewania około 60 sekund sprawia, że UNIQUE 2.1 jest gotowa do pracy prawie natychmiast. Maszyna nie musi nagrzewać się podczas pracy więc strumień wydobywającej się mgły jest ciągły.

Zmienna wydajność

Pompa i wentylator urządzenia mogą być regulowane w 99 krokach. Użytkownik może regulować intensywność wydmuchu mgły. Regulacja pompy nie jest linearna, upewnij się że pompa może być łatwiej regulowana w "niskich" krokach.

Minimalny hałas

Pompa i wentylator mogą być wygłuszone, więc UNIQUE 2.1 może pracować w miejscach gdzie hałas nie jest wskazany.

Wytwornica dymu pionowego

ADJ Fog Fury Jett PRO

ADJ Fog Fury Jett Pro jest pionową maszyną przeciwmgielną o wysokiej prędkości, która miesza kolory w mgle z 28-watowych 3-watowych diod LED (6 czerwonych, 7 zielonych, 6 niebieskich, 3 amberowych i 6 UV LED). Fog Fury Jett Pro wytwarza suchy, równomierny podmuch mgły na wysokości 40 stóp (12 metrów) w powietrzu. Ma specjalną konstrukcję elementu grzejnego, która wykorzystuje transmisję typu oleju na rurociągu, aby zapobiec zatykaniu. Jest również wyposażony we włoski system pomp o wysokiej wydajności, zapewniający optymalną wydajność. Technologia Electronic Thermo Sensing (ETS) firmy ADJ znajduje się na pokładzie, aby utrzymać optymalny poziom ciepła dzięki krótkiemu czasowi rozgrzewania między podmuchami mgły.
Sterownik oświetlenia

Chamsys Mini Wing

MagicQ MINI Wing to kontroler USB do komputera PC lub Mac w celu sterowania oświetleniem, wideo i LED za pomocą oprogramowania MagicQ PC. Oprogramowanie MagicQ PC działa pod Windows, Linux lub OSX. Oprogramowanie MagicQ PC jest bezpłatne i wyjścia są w pełni włączone, co pozwala na uruchamianie pokazów na maksymalnie 64 liniach DMX:
https://secure.chamsys.co.uk/download
Oprogramowanie MagicQ zawiera bezpłatny wizualizator MagicVis umożliwiający prostą wizualizację wszystkich 64 linii dmx. MagicQ zawiera również darmowy odtwarzacz multimedialny MagicHD umożliwiający odtwarzanie do 8 warstw nośników HD za pośrednictwem drugiego portu monitora PC lub Mac.
MagicQ MINI Wing posiada 10 suwaków odtwarzania i przycisków sterujących cue. Dodatkowo na bocznym panelu znajduje bezpośrednie wyjścia DMX (5pin).
MagicQ jest prosty i łatwy do zaprogramowania, umożliwiając naprawdę szybką konfigurację - możesz być gotowy i uruchomić pokaz w kilka sekund. Dzięki niezrównanym możliwościom edycji na żywo i synchronizacji, imponujące zmiany można wprowadzać za naciśnięciem jednego przycisku - nie trzeba spędzać godzin na programowaniu złożonych efektów.

MagicQ MINI Wing odblokowuje wszystkie funkcje programu MagicQ tworząc niezwykle wydajną konsolę PC w kompaktowych rozmiarach. Idealny do stosowania przez oświetleniowców lub do instalacji w teatrach i klubach.

Funkcje:
USB Connection to PC or Mac
Windows, Linux or OSX
10 Playback Faders & Buttons
Direct DMX Output
Kensington Lock Slot
Lightweight Durable Case
64 Universes
Designed and manufactured in the UK

Specyfikacja:
Universes: 64
Channels: 32768
Number of fixtures: Up to 32768
Cues: 5000
Cue Stacks: 2000
Palettes: 3096
Groups: 5000
Media Server support: 50 (each different content)
Faders: 11
Buttons: 35
Direct DMX512 ports: 1
Security lock fixing: 1
Lightweight durable case included: Blue
Power Supply: USB powered
Width: 260mm
Depth: 184mm
Height: 50mm
Weight: 2kg

Art-Net

Showtec DB-1-4 DMX SPLITTER

Opis:

DB-1-4 to 4-kanałowy rozdzielacz sygnału.

Cechy:

Rozdzielacz DMX wyposażony w 4 wyjścia

Wskazanie diody LED

3-pin i 5-pin wyjścia XLR

Art-Net

CHAUVET DMX-AN2

DMX-AN jest konwerterem, który działa jako Art-Net do DMX lub DMX do Art-Net. Posiada wielofunkcyjny węzeł Art-Net / sACN, który konwertuje jeden Ethernet na dwie linie DMX. Optyczna i elektryczna izolacja zapewnia maksymalną ochronę przesyłu danych. Wbudowany internetowy interfejs GUI oznacza brak konfiguracji sieci / podsieci, a wytrzymały port Neutrik® etherCON® zapewnia niezawodność. DMX-AN obsługuje Power over Ethernet (POE) lub zewnętrzny zasilacz, a oba wyjścia można ustawić na Art-Net lub sACN.

Specyfikacja:
- Uniwersalny węzeł Art-Net / sACN Ethernet do 2 x DMX
- Optyczna i elektryczna izolacja sygnału
- Brak konfiguracji sieci / podsieci z wbudowanym GUI
- Trwałe złącza wejściowe Neutrik® etherCON® zapewniające niezawodność
- Obsługa Power over Ethernet (POE) lub z zewnętrznym zasilaniem
- Oba wyjścia można ustawić na Art-Net lub sACN
- Działa jako interfejs Art-Net do DMX lub jako DMX do Art-Net
- Wskaźniki LED informujące o stanie urządzenia
- Zintegrowany uchwyt montażowy umożliwia szybki montaż w dowolnym miejscu
- Kanały DMX: 1024
-Złącza DMX: 3- pinowe XLR
- Napięcie wejściowe: (DC) 9 VDC, 500 mA (100-240 VAC, 50/60 Hz) - zasilacz w zestawie
- (POE) 48 V 0,4 A
- Waga: 0,2 kg
- Wymiary: 120 x 64 x 39 mm
- Atest CE
- Obsługiwane protokoły: Art-Net, DMX, sACN
- Wersja Art-Net: 3

Kable i przewody

Cordial, Titanex, Neutrik, ABL, PCE

Kable i przewody

Cat6 Bitner/Neutrik

Cat6 Bitner/Neutrik

Kable i przewody
Rozdzielnia prądowa

Rozdzielnia 63/32/16A IP67