Nagłośnienie

Liniowy system nagłośnieniowy

NAW Performance Audio DUKE D181 - 12 szt.

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem rynku na niewielki system liniowy o profesjonalnej specyfikacji z możliwością grania zarówno w pomieszczeniach jak i na małych plenerach proponujemy rozwiązanie optymalne pod względem rozmiaru (koszty transportu) i możliwości. Projekt oraz zastosowane technologie są w pełni zgodne z pryncypiami liniowych zestawów elektroakustycznych co jest nieodzowne dla poprawnego odtwarzania dźwięku na dużych odległościach. Źródła wysokotonowe są wyposażone w izofazowe falowody, które były przedmiotem wnikliwych badań i doświadczeń aby osiągnąć falę dźwiękową maksymalnie zbliżoną do cylindrycznej i kontrolowaną kierunkowość. Efektem badań i pomiarów w laboratorium IFAA w Niemczech są także pliki GLL umożliwiające symulowanie akustyki w programach Focus 3 (w zestawie) i EASE.

NAW D181 to moduł dźwiękowy oparty na neodymowym głośniku 8" oraz dwóch neodymowych falowodach liniowych 1.7"VC zasilanych niezależnie w trybie Bi-Amp. Stanowi podstawę budowy większych systemów, których głośniki tworzą linię (line array). Zestaw 8 szt modułów (lub więcej) jest w stanie wytworzyć falę maksymalnie zbliżoną do cylindrycznej w pełnym paśmie użytecznym. Oferujemy dwa modele: Wide (szeroki) 110stopni i Narrow (wąski) 80stopni kierunkowości poziomej.

Moduł waży zaledwie 15kg co oznacza 72kg przy 4 modułach z ramą a skrzynia transportowa czterech modułów to zaledwie 54cm(z kołami) x 48cm x 108cm i 84kg - lżejsze paczki = mniejsze koszty obsługi i transportu.

Rama i system zmiany kątów umożliwia ustawienie linii modułów w żądanej geometrii z zachowaniem środka ciężkości i ugięcie paczek do 12st na każdym elemencie. Rama umożliwia zawieszanie w jednym i w dwóch punktach oraz stawianie. Przy stawianiu można pochylić zestaw o 10 st. w kierunku publiczności

Od 2020r Systemy oparte na modułach D181 są dostępne do sprzedaży wyłącznie w komplecie z końcówkami mocy NAW Serii MD ze zintegrowanym procesorem DSP. Starsze Ampracki z końcwkami serii HD, HDQ i procesorami NSP są nadal wspierane, lecze nie są oferowane.

Typowy Amprack MD1, który może obsłużyć aż do 24szt modułów D181 i do 8 modułów subbasowych typu 2x18" składa się z jednego ośmiokanałowego wzmacniacza MD4820 o mocy 20kW, jednego czterokanałowego wzmacniacza MD4420 o mocy 20kW, panelu wejść i wyjść oraz dystrybutora prądu. Każdy wzmacniacz dysponuje czterema analogowymi wejściami, wejściem AES i opcjonalnie 8in/8out DANTE. Pełna obsługa jest możliwa zarówno z frontowych paneli wzmacniaczy jak i po podłączeniu do sieci Ethernet za pomocą oprogramowania System Engineer.

Do przewidywania zachowania systemu, właściwego zawieszania i ustalania kątów oferujemy oprogramowanie Focus 3, dostępne za darmo z każdym systemem liniowym. Dla architektów, mamy przygotowane pliki GLL, których można użyć w programach modelujacych akustykę pomieszczeń.

Subwoofery

NAW Performance Audio MBR118 - 8 szt.

NAW MBR118 - najpopularniejsza paczka z serii MBR - Modular Bass Refleks oparta na 18" głośniku neodymowym z 4" cewką i wysokim SPL

Seria MBR jest zaprojektowana zgodnie z ideą modułów do różnorakiego zastosowania. Za pomocą kilku tych samych elementów możemy tworzyć struktury umożliwiające osiągnięcie różnych akustycznych celów, co w przypadku basów ma szczególne znaczenie. Odpowiednie ustawienie modułów basowych pozwala min. na kontrolę kierunkowości wiązki niskich częstotliwości, utrzymywanie wysokiego SPL wraz ze zwiększaniem odległości czy prawidłowe dodawania się niskich częstotliwości na nagłaśnianej przestrzeni. Moduły MBR są także niezwykle łatwe i fizycznie przystosowane do tworzenia struktur kardioidalnych (cardio) i end-fired mogących w znaczącym stopniu zredukować ciśnienie akustyczne za basami. Niewielki subwoofer o doskonałych parametrach.

Wzmacniacze mocy

Powersoft X8, T604

Powersoft X8 DSP+DANTE – wzmacniacz 8 x 5200W @ 2Ω z DSP i 2 portami DANTE 16 ch.

Powersoft X8 – 8 kanałowa końcówka mocy, która wprowadza i rozwija innowacyjną koncepcję platformy wzmacniacza, integrującego kompatybilny z dowolnym napięciem zasilacz oraz zaawansowane funkcje DSP. Dostępny w wersji z obsługą protokołu DANTE (X8 DSP + DANTE) lub sieci Ethernet (X8 DSP + ETH).

Kompletny, cyfrowy system zarządzania sygnałem audio oparty na układach ARM Cortex-8 i platformie procesora DSP TI C6000 zwiastuje nowy i innowacyjny poziom przetwarzania sygnału. Zapewnia zaawansowany routing oraz miksowanie sygnałów, wieloetapową equalizację z filtrami niesymetrycznymi, FIR i IIR, opóźnienia aż do 4 s na wejściu i 200 ms dla każdego z wyjść, regulację wzmocnienia i polaryzacji , crossover, limitery szczytowe oraz Clip, limiter TruePower™ i funkcję Active DampingControl™.

Uniwersalny zasilacz pozwala na bezpośrednie podłączenie do każdej lokalnej konfiguracji linii zasilającej. Nadaje się do pracy jedno-, dwu- i trójfazowej od 85 V AC do 440 V AC, bez potrzeby manualnej selekcji trybu. Trójfazowe równoważenie obciążenia jest osiągalne bezpośrednio przez urządzenie bez konieczności obciążania poszczególnych faz w zewnętrznym systemie dystrybucji mocy.

Specyfikacja:

Ilość kanałów wzmacniacza: 8

Stopień mocy:

Moc wyjściowa na kanał: 5200 W @ 2 Ω; 3000 W @ 4 Ω; 1600 W @ 8 Ω
Moc w mostku: 10400 W @ 4 Ω; 6000 W @ 8 Ω
Maksmymalne napięcie wyjściowe niezamknięte @ 8 Ω: 175 V szczyt.
Natężenie: 130 A szczyt.

Odsłuchy (Wedge)

NAW Performance Audio TM15F - 8 szt.

NAW TM15F to szerokopasmowy monitor sceniczny z dwoma kątami pracy i trybami passive/active*.

TM15F jest kompaktowym monitorem niskiego profilu z możliwością pracy w trybie pasywnym zachowując wyjątkową jakością dźwięku, oraz przygotowany do trybu aktywnego (BiAmp) sterowanego przez dwa kanały końcówki mocy z DSP. Tryby przełączane są wbudowanym przełącznikiem ukrytym pod rączką*.

Głośnik koaksjalny - zapewnia kierunkowość i możliwie najlepszą koherencję w różnych pozycjach odsłuchu, co przekłada się na jakość dźwięku. Oba źródła (niskotonowe i wysokotonowe) dzielą wspólny magnes, co umożliwiło umieszczenie ich w najmniejszej możliwej odległości od siebie (koherentne źródło punktowe).

Obudowa zbudowana ze sklejki brzozowej odpowiedniej twardości wzmacniana pod kątem usunięcia szkodliwych rezonansów. Otwór bass refleks skierowany w podłogę zapewnia lepszą słyszalność najniższych częstotliwości.

Gniazdo statywu o ustalanym kącie +/- 13,5 (w krokach co 4,5 st) zapewnia optymalne pokrycie nagłaśnianego obszaru w trybie satelity.

Laminarny port Bass-Reflex - na potrzeby strojenia i konstrukcji portów Bass-Reflex dokonano niezbędnych obliczeń i symulacji, które dzięki optymalnemu wykorzystaniu energii promieniowanej przez tylną stronę membrany głośnika pozwoliły nie tylko uzyskać niższe pasmo przenoszenia oraz większą sprawność głośnika w zakresie niskich częstotliwości, ale także nadać odpowiedni kształt wylotowi tunelu Bass-Reflex umożliwiający zachowanie laminarnego opływu powietrza. Konstrukcja taka w znacznym stopniu eliminuje turbulencje i zniekształcenia fali dzięki czemu monitory sceniczne TM15F dostarczają dźwięk krystalicznie czysty, pozbawiony typowych wad występujących w standardowych konstrukcjach Bass-Reflex (zniekształcenia w niskich częstotliwościach, furkotanie itp.).

System nagłośnieniowy typu point source

QSC K12.2 - 2 szt.

QSC K12.2 to najlepsze w swojej klasie głośniki aktywne typu point source. Wzmacniacz o mocy 2000W zapewnia stałą i stabilną moc 2000 watów, która jest przekazywana do przetworników najwyższej jakości.
QSC K12.2 posiada jeden 12” przetwornik nisko-tonowy oraz 1,4” driver ciśnieniowy z tytanową membraną co zapewnia skuteczność na poziomie 126dB (stałe) - 132dB (szczytowe), pasmo przenoszenia 50Hz - 20kHz (-6dB) oraz pokrycie poziome wynoszące 75°.
Subwoofery

QSC KS118 - 2 szt.

KS118 jest aktywnym Subwoofer o bardzo wysokiej skuteczności, który zapewnia imponujące niskie częstotliwości. Subwoofer KS118 jest wyposażony w 18-calowy przetwornik bezpośredniego promieniowania, który jest zasilany przez wzmacniacz klasy D o mocy 3600 watów. To połączenie zapewnia bardzo wysoki poziom ciśnienia akustycznego z dynamiczną i muzyczną reprodukcją dźwięków o bardzo niskich częstotliwościach. Wbudowany procesor DSP optymalizuje i chroni wydajność systemu, jednocześnie oferując zaawansowane możliwości, takie jak zestawienie dwóch jednostek w układzie kardioidalnym.
QSC KS118 posiada jeden 18” przetwornik nisko-tonowy o dużym wychyleniu membrany co zapewnia skuteczność na poziomie 136dB (szczytowe), pasmo przenoszenia 41Hz - 98Hz (-6dB).
Konsola DJ

dB Technilogies B-HYPE8 - 6 szt.

Seria B-H została zaprojektowana w celu zapewnienia profesjonalnych rezultatów w każdej sytuacji. Osiągnięto to dzięki bardzo wydajnym wzmacniaczom klasy D pozwalającym wygenerować ciśnienia rzędu 126,5 dB (B-Hype 15), precyzyjnej reprodukcji dźwięku i wysokiej mobilności zestawów.

Nowy model B-Hype 8 jest konstrukcją uniwersalną, wyposażoną w 1" przetwornik wysokotonowy (cewka 1") i ośmiocalowy przetwornik niskotonowy (1,5" cewka). Dyspersja jest niesymetryczna zarówno w pionie jak i w poziomie. Pozwala to na bardziej precyzyjne kierowanie dźwiękiem, co zwiększa skuteczność i podnosi jakość reprodukcji w przestrzeniach pogłosowych.

Użytkownik ma możliwość korygowania górnego i dolnego skraju pasma akustycznego dzięki przystępnemu DSP. Symetryczne wyjście „podaj dalej" pozwala podać sygnał audio na kolejne urządzenia.

B-Hype 8 jest zapakowany w bardzo lekką (6,6 kg) i elegancką obudowę z pełnym grillem co poprawia nie tylko mobilność (3 uchwyty transportowe), ale także wielozadaniowość – można użytkować zestaw również jako monitor podłogowy (odpowiednie podcięcie po obu stronach obudowy), a także na dowolnego typu statywie głośnikowym (dzięki gnieździe na statyw).

Mikser

Allen&Heath C2500+CDM32 (32in/16out)

C2500 to mała powierzchnia sterująca o dużych możliwościach. Ma 20 tłumików w 6 warstwach, wbudowany port rozszerzeń cyfrowych audio I/O, 12” ekran dotykowy, a do tego korzysta z innowacyjnego interfejsu Harmony UI, który zapewnia najszybsze tempo pracy w branży.

Interfejs użytkownika Harmony

Podczas gdy wiele konsolet cyfrowych ciągle próbuje odtworzyć analogowy sposób pracy, dLive to prawdziwa cyfrowa konsoleta, która korzysta z rozwiązań stosowanych w smartfonach i tabletach. 12” ekran dotykowy w C2500 jest tożsamy z serią S, a jego obsługa dla większości z nas jest instynktowna. Ekrany odpowiadają na dotyk, przesuwanie i upuszczanie, dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Na ekranach można też skonfigurować własne widżety, by zapewnić sobie kontrolę nad scenami, miernikami czy efektami. Dodatkowo, do dyspozycji są pokrętła, które umożliwiają szybką kontrolę nad kluczowymi funkcjami oraz pracę z wizualizacjami wyświetlającymi się na ekranie. Zmapowane kolory RGB ułatwiają rozróżnianie aktualnej funkcji pokrętła.

Transparentny sposób pracy

Podczas projektowania layoutu C2500 głównym celem było stworzenie szybkiego i transparentnego sposoby pracy, który pozwala użytkownikowi skupić się na miksowaniu, a nie ma mikserze. Każde wejście lub szyna miksu może być przypisana do dowolnego banku i (lub) warstwy. Wirtualne kanały pozwalają na nazywanie i podświetlanie kolorami wejść i szyn miksu, dostępnych jest 19 przypisywalnych SoftKeys i 3 warstwy przypisywalnych enkoderów.

Mikser + stagebox

Allen&Heath SQ5 + AR2412+AR0804 (32 in/16out)

Oparty na uznanym silniku audio XCVI 96kHz FPGA firmy Allen & Heath, mikser cyfrowy SQ-5 zapewnia szerokie możliwości miksowania dźwięku na żywo. Nawet dzięki potężnemu przetwarzaniu, SQ-5 zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku z opóźnieniem mniejszym niż 0,7 ms. Będziesz miał dużą elastyczność, jeśli chodzi o tworzenie miksów monitorowych, z nawet 12 miksami stereo (grupy lub akcesoria) oprócz głównego wyjścia LR. Osiem silników stereofonicznych FX zapewnia efekty studyjnej jakości, z dedykowanymi powrotami. W komplecie z interfejsem audio USB 32 x 32 i dedykowanymi elementami sterującymi dla wygody miksowania, Allen & Heath SQ-5 to inteligentne rozwiązanie do miksowania muzyki na żywo, muzyki religijnej i w placówkach edukacyjnych. Uwaga: Nie jest kompatybilny z dyskami USB C.
Mikser + stagebox

Behringer Wing + S32 (32 in/16out)

Behringer WING to 48-stereo-kanałowy (96 kanałów mono) mikser cyfrowy, który jest zarówno bardzo wydajny, jak i niezwykle łatwy w użyciu. Wyposażony w 16 procesorów true-stereo ze standardowymi i klasycznymi modelowanymi efektami, WING jest najwyższej klasy cyfrową konsolą, która podniesie możliwości dźwięku na żywo.
Wbudowany interfejs audio USB 2.0 48 × 48 pozwoli nagrać lub odtworzyć do 48 kanałów jednocześnie dzięki czemu zawsze istnieje możliwość nagrania sesji wielośladowej z każdego koncertu, konferencji lub innego wydarzenia oraz przeprowadzenie wirtualnej próby. Nagrywanie i odtwarzanie wielośladowe może odbywać się również za pośrednictwem kart SD, dzięki czemu można zapewnić redundancję podczas rejestracji koncertu. Wbudowana karta rozszerzeń DANTE pozwoli na integracje systemu z zewnętrzną siecią DANTE oraz z innymi urządzeniami wyposażonymi w ten protokół. DANTE to również trzecia możliwość rejestracji sesji wielośladowych.
Mikser + Stagebox

Midas Pro1 + 2x DL153 (32in/16out)

Najmniejsza w serii PRO kompaktowa konsoleta cyfrowa firmy Midas została zaprezentowana oficjalnie 13 czerwca 2012 roku podczas targów InfoComm 2012 w Las Vegas.

Konsoleta oferuje unikalny na rynku sposób obsługi z wykorzystaniem m.in. takich funkcji jak: POP, FLIP.

System PRO1 oferowany jest jako samodzielna powierzchnia sterująca wyposażona w 24 wejścia i 24 wyjścia lub w tandemie ze stage rackiem. Stage rack to znany z systemu PRO2/PRO2c model DL251 wyposażony w 48 wejść i 16 wyjść (powrotów).

PRO1 oferuje technologię i możliwości obróbki dźwięku tożsame z XL8 i innymi modelami serii PRO, przez co stanowi poważną konkurencję dla takich małych i średnich konsolet cyfrowych jak DiGiCo SD11, Yamaha CL1 i LS9, Soundcraft Vi1 i Si1 Compact, Aviom SC48 czy Allen&Heath GLD.

Mikser rackowy

Soundcraft UI24R - 1 szt.

Soundcraft UI24R jest to 24-kanałowy mikser cyfrowy z wielośladowym rejestratorem USB i sterowaniem bezprzewodowym za pomocą WiFi. Mikserem można sterować z jakiegokolwiek urządzenia wyposażonego w dowolną przeglądarkę internetową i może współpracować z 10 urządzeniami sterującymi jednocześnie. Sesje wielośladowe można rejestrować poprzez port USB bezpośrednio na pendrive lub poprzez wbudowany interface USB do programu DAW na laptopie lub innym urządzeniu.
Mikser Soundcraft UI24R doskonale sprawdzi się na mniejszych koncertach, konferencjach, eventach lub jako mikser monitorowy dla zespołu. Największą zaletą jest możliwość bezprzewodowego sterowania z iPada lub innego urządzenia, dzięki czemu muzycy mogą sami regulować sobie odsłuch.

Systemy bezprzewodowe

System monitorowy

Sennheiser G4 IEM - 6 szt.

Sennheiser IEM jest to bezprzewodowy system monitorowy zapewniający doskonały odsłuch w każdej sytuacji. vZestawy monitorujące G4 In-Ear sprawią, że Twój występ będzie wyjątkowym przeżyciem - nie tylko dla odbiorców, ale także dla Ciebie. Wytrzymały odbiornik bodypack i niezawodne słuchawki douszne IE 4, zapewniające czystość brzmienia w całym zakresie częstotliwości, idelanie nadają się do codziennego użytku na scenie.
Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Solidny odbiornik bodypack wraz ze słuchawkami dousznymi IE 4 zapewniają czystość brzmienia w całym zakresie częstotliwości. Nadajnik stereo w metalowej obudowie o szerokości half-rack z wyświetlaczem OLED, umożliwiającym pełną kontrolę nad systemem
System bezprzewodowy

Sennheiser G3 EW500 - 5 szt.

Profesjonalny system bezprzewodowy z nadajnikiem „bodypack” (do bezprzewodowego przesyłania sygnałów, podłączenia mikrofonów miniaturowych/nagłownych, instrumentów) oraz mikrofonem „handheld” – bezprzewodowy mikrofon wokalowy. Niezawodny system do śpiewu, konferencji oraz transmisji dźwięku.
Dodatkowo system posiada adaptery do mikrofonów instrumentalnych Audio-Technika AT PRO35 czyli tzw. „klipsów”.
System bezprzewodowy

Sennheiser G4 e935 - 4 szt.

Profesjonalny, wysokiej klasy system bezprzewodowy z nadajnikiem typu „handheld” czyli bezprzewodowy mikrofon wokalowy.
System charakteryzuje się dużą odpornością na zakłócenia, dużym zasięgiem pracy oraz długim czasem pracy na bateriach. Mikrofon bezprzewodowy serii ew100 G4 wraz z kapsułą e935 sprawdzi się zarówno na koncercie z wymagającym wokalem, jak również podczas konferencji.
System bezprzewodowy

Sennheiser XSW-2 e835 - 2 szt.

Profesjonalny, wysokiej klasy system bezprzewodowy z nadajnikiem typu „handheld” czyli bezprzewodowy mikrofon wokalowy.
System charakteryzuje się dużą odpornością na zakłócenia, dużym zasięgiem pracy oraz długim czasem pracy na bateriach.
System bezprzewodowy

Sennheiser G4 e935 - 1 szt.

Profesjonalny, wysokiej klasy system bezprzewodowy z nadajnikiem typu „handheld” czyli bezprzewodowy mikrofon wokalowy.
System charakteryzuje się dużą odpornością na zakłócenia, dużym zasięgiem pracy oraz długim czasem pracy na bateriach. Mikrofon bezprzewodowy serii ew100 G3 wraz z kapsułą e935 sprawdzi się zarówno na koncercie z wymagającym wokalem, jak również podczas konferencji.

Mikrofony

Mikrofon dynamiczny

Audix D6 - 1 szt.

Bez wątpienia zachwyci każdego, szukającego potężnego, czystego i niezniekształconego brzmienia stopy. Może być stosowany nie tylko do stopy, ale również do nagłośnienia floor tomu, djembe cajon-u oraz piecy basowych. Lansowany przez wielu światowych artystów stał się jednym ze standardów sceny live oraz studia. Godne uwagi jest również wykończenie mikrofonu. D-6 jest mechanicznie wykuwany z jednolitej bryły aluminium lotniczego co powoduje, że fizycznie jest niemal niezniszczalny. W mikrofonach D-6 stosuje się kapsułę o legendarnej technologii VLM.
Mikrofon dynamiczny

Sennheiser e902 - 1 szt.

Charakterystyka ogólna Model e 902 to dynamiczny mikrofon instrumentalny o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, który został zaprojektowany pod kątem odbioru najniższych sygnałów basowych o bardzo wysokich poziomach ciśnienia akustycznego. Jest on niezwykle użyteczny wobec bębnów basowych, wzmacniaczy gitary basowej, tuby oraz innych instrumentów o niskim brzmeniu. Cechy Charakterystyka częstotliwościowa zoptymalizowana pod kątem bębna basowego. Bardzo szybki atak.
Mikrofon pojemnościowy

Shure Beta 91a - 1 szt.

Beta 91A jest mikrofonem zoptymalizowanym pod kątem użycia wobec bębna basowego, a także wszystkich innych aplikacji, gdzie obecna jest duża ilość niskich częstotliwości, włączając w to nagłośnienie fortepianu. Posiada on pojemnościową wkładkę powierzchniową o charakterystyce połowy kardioidy. Zintegrowany przedwzmacniacz ze złączem XLR został specjalnie dostrojony w celu uzyskania niezwykle mocnego brzmienia w dolnym paśmie. Mikrofon posiada dwupozycyjny przełącznik konturu w celu zoptymalizowania jego brzmienia w określonych aplikacjach.
Mikrofon dynamiczny

Sennheiser MD421 - 1 szt.

Model MD 421 II to jeden z najlepiej znanych mikrofonów na świecie. Dzięki doskonałej jakości dźwięku, może on pracować w najbardziej zróżnicowanych warunkach studyjnych lub reporterskich. 5-pozycyjny przełącznik regulacji basu pozwala na dodatkowe zwiększenie jego wszechstronnej funkcjonalności. Mikrofon jest w kolorze czarnym główka jest metalizowana, czarna.
Mikrofon dynamiczny

Shure 545 SD Unidyne - 1 szt.

Dostarczany z ustawieniem do pracy w trybie niskiej impedancji mikrofon 545SD posiada cichy wyłącznik kontaktronowy z funkcją blokady. Model 545SD jest często wykorzystywany do nagłaśniania i nagrywania instrumentów, ale też może być użyty w pulpitach systemów nagłośnieniowych.
Dynamiczny mikrofon instrumentalny 545SD Classic Unidyne® posiada charakterystykę jednokierunkową i posiada dwie różne impedancje.
Mikrofon dynamiczny

Shure SM57 - 8 szt.

Legendarny SM57 jest branżowym standardem – to niezwykle wszechstronny mikrofon dynamiczny
o charakterystyce kardioidalnej, który został zaprojektowany do czystej reprodukcji instrumentów akustycznych oraz podłączonych do wzmacniaczy. SM57 jest idealnym wyborem w przypadku scenicznych systemów nagłośnieniowych, jak również podczas nagrywania.

Do czego najlepiej użyć mikrofonu SM57?

Jest on najbardziej popularnym wyborem dla profesjonalnych muzyków, którzy chcą odpowiednio omikrofonować swoje instrumenty akustyczne lub wzmacniacze, a zwłaszcza gitarowe i basowe, saksofon, trąbkę czy perkusję. Jest on używany na scenach i w studiach nagrań na całym świecie.

Mikrofon dynamiczny

Sennheiser e904 - 3 szt.

Model e-904 to mikrofon dynamiczny, instrumentalny o charakterystyce kardioidalnej, przeznaczony specjalnie do perkusji.

Cechy charakterystyczne mikrofonu e-904:
- odwzorowanie pełnego tonów, żywego dźwięku perkusji
- bardzo szybka reakcja
- kompaktowa obudowa umożliwiająca montaż na werblach i tom-tomach
- doskonały profil akustyczny dopasowujący się do wszystkich stylów perkusyjnych
- cewka eliminująca interferencje elektromagnetyczne
- kapsuła antywibracyjna
- wytrzymała, metalowa obudowa

Mikrofon bezprzewodowy

Sennheiser e935 - 7 szt.

Model e935 to w pełni profesjonalny mikrofon wokalowy o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, który został zaprojektowany pod kątem pracy na scenach o dużym poziomie głośności. I chciałoby się napisać, że to tyle, ale prawda jest taka, że to nie jest prawda, ponieważ mikrofony z serii 900 to mikrofony najwyższej jakości, pożądane przez wielu wokalistów zarówno zawodowych jak i amatorskich. Reprodukcja dźwięku tych mikrofonów jest wprost rewelacyjna.

Dynamiczny kardioidalny mikrofon wokalny zapewniający płynny, naturalny dźwięk. Szybka reakcja przejściowa gwarantuje, że nie zostaną pominięte żadne szczegóły. Zrównoważony zakres częstotliwości e935 sprawia, że doskonale nadaje się do piosenek każdego gatunku. Wyraźnie dodaje głosowi więcej przestrzeni i pozwala ułożyć go czysto przed głośnymi instrumentami w miksie. Jest to mikrofon z przezroczystym, wysokim i ciepłym, dobrze zdefiniowanym, dolnym środkiem. Jest też bardzo klarowny. Mikrofon e935 wyraźnie rozszerza zrozumiałość mowy i utworów śpiewanych.

Mikrofon dynamiczny

Shure SM58 - 7 szt.

To mikrofon, który w obecnej chwili wciąż stawiany jest na czołowym miejscu przez wykonawców jako mikrofon stanowiący światowy standard i prawdziwą legendę. SM58 posiada charakterystyczne brzmienie w zakresie średnich częstotliwości.

Legendarny model SM58 jest branżowym standardem. To niezwykle wszechstronny dynamiczny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie zostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.

Mikrofon dynamiczny

Shure BETA 52a - 1 szt.

Mikrofon ten jest specjalnie zaprojektowany dla wszystkich rodzajów basu, od kopnięć bębnów po gitary basowe. Beta 52A sprawi, że Twój bas nie zgubi się w bagnie. Pasmo przenoszenia wynosi od 20Hz do 10kHz, a mikrofon jest tak skonstruowany, aby wytrzymać codzienne nadużycia związane z pracą na drodze. Jego superkardioidalna charakterystyka wspomaga izolację i może obsłużyć do 174dB SPL. Dla potężnych dźwięków basu na scenie lub w studio, Beta 52A jest idealnym wyborem.

Specyfikacja Beta 52 A :
Typ przetwornika : Dynamiczne
Wykres kierunkowości:
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 10 kHz
Czułość (1 kHz): -64 dBV/Pa / 0,6 mV/Pa
Waga: 605 g

Mikrofon dynamiczny

Sennheiser e604 - 3 szt.

Model E-604 to mikrofon kardioidalny, instrumentalny przeznaczony do współpracy z perkusją oraz instrumentami dętymi. Wierne odwzorowanie dźwięków o bardzo wysokim poziomie ciśnienia akustycznego, nawet ponad 160 dB.

Cechy charakterystyczne mikrofonu E-604:
- sztywna, wzmocniona obudowa z włókna szklanego
- wysoka odporność na udar oraz szum mechaniczny
- możliwość pracy w warunkach bardzo wysokiego natężenia dźwięku
- niski współczynnik zakłóceń
- cewka eliminujące interferencje elektromagnetyczne
- łatwe ustawienie pozycji dzięki kompaktowej konstrukcji
- zintegrowany uchwyt na statyw

Dane techniczne:
- Przetwornik: dynamiczny
- Charakterystyka: kardioidalna
- Pasmo przenoszenia: 40 - 18000 Hz
- Czułość w polu swobodnym bez obciążenia przy 1 kHz: 1,8 mV/Pa
- Impedancja nominalna: 350 Ohm
- Minimalna impedancja wejściowa (wzmacniacza): 1000 Ohm
- Podłączenie: XLR-3
- Waga (bez przewodu): 60 g
- Wymiary: 33 x 59 mm

Mikrofon dynamiczny

Audio-Technica AT2031 - 4 szt.

Profesjonalny mikrofon pojemnościowy jednego z najlepszych producentów sprzętu audio - firmy Audio Technica. Doskonały do amatorskich i profesjonalnych zastosowań studyjnych.

Mikrofon pojemnościowy
Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
Czułość bez obciążenia: -34 dB
Impedancja: 85 Ohm
Maksymalny poziom wejściowy sygnału: 141 dB SPL.
Zasilanie Phantom: 48V DC, 2mA
Złącze: zintegrowane 3-pin XLRM
Wymiary: 143x21mm
Waga: 134g

Mikrofon pojemnościowy

Audio-Technica AT4040 - 2 szt.

Połączenie technicznej precyzji i artystycznych inspiracji, AT4040 posiada dużych rozmiarów membranę, która jest montowana na zawieszeniu w specjalny sposób by zapewnić miękkie, naturalne właściwości brzmieniowe. Zaprojektowany jako wielozadaniowy, ten zewnętrznie polaryzowany mikrofon pojemnościowy oferuje wyjątkowo niski poziom szumów, szeroki zakres dynamiki i zdolność przekazywania wysokiego natężenia dźwięku, co czyni go niezwykle wszechstronnym. Niskoszumowa konstrukcja AT4040 jest symetryczna i nie zawiera transformatora, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre przenoszenie transjentów oraz czysty sygnał wyjściowy - nawet w warunkach dużego natężenia dźwięku. Mikrofon jest zupełnie wolny od przesterowań, jakie towarzyszą konwencjonalnym wyjściom transformatorowym. AT4040 - Mikrofon pojemnościowy (kardioida) z amortyzowanym statywem. Akcesoria w zestawie futerał, koszyk mikrofonowy AT8449.
Mikrofon pojemnościowy

Audio-Technica PRO35 - 5 szt.

Idealny mikrofon do instrumentów smyczkowych, dętych blaszanych, drewnianych, pianin, werbla, tomów, doskonały dla poruszających sie po scenie artystów. Clip UniMount pozwala na odpowiednie, precyzyjne pozycjonowanie mikrofonu. 1.8 m kabel jest na stałe przymocowany do mikrofonu zakończony transformatorem zasilania Phantom.
Mikrofon pojemnościowy

Shure PG81 - 2 szt.

PG81 jest kardioidalnym mikrofonem pojemościowym, z płaską charakterystyką częstotliwościową, zapewniającą doskonałą reprodukcję dźwięku. Idealny do instrumentów akustycznych – zarówno w studio jak I na scenie. W zestawie, razem z mikrofonem, znajduje się uchwyt, miękki pokrowiec oraz kabel XLR. Mikrofon wymaga zasilania phantomowego.
Mikrofon pojemnościowy

AKG C214 - 2 szt.

Niesamowity zakres dynamiki
AKG C214 dostarcza klasyczny dźwięk AKG o dużej średnicy membrany - a także jest w stanie zapewnić imponujący zakres dynamiki 143dB dla nieskompresowanych, naturalnych transjentów. Używaj go na różnych źródłach dźwięku.

Jeśli chcesz wysokiej jakości mikrofonu wokalnego, znalazłeś go z AKG C214. I choć jest to warte inwestycji w tę jakość, przekonasz się, że C214 sprawdza się równie dobrze na różnych instrumentach. Dzięki przełączanej podkładce tłumiącej 20dB i filtrowi górnoprzepustowemu, C214 może być używany w obszarach dźwiękowych o poziomie głośności do 156dB SPL - można go używać na scenie do bliskiego mikrofonowania głośnych aplikacji, takich jak overheady, wzmacniacze gitarowe lub instrumenty dęte o dużej głośności. Niezależnie od Twoich potrzeb, C214 jest doskonałym mikrofonem, który możesz mieć przy sobie.
Specyfikacja AKG C214:
Kapsuła: pojemnościowa wielkomembranowa 1".
Czułość: 20 mV/Pa (-34 dBV)
Zakres częstotliwości: 20 do 20.000 Hz
Poziom szumu: 13dB-A (IEC 60268-4)
Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
Max. SPL: 136/156dB SPL (0/20dB Pad)
Zakres dynamiczny: 123/143dB-A (0/20dB Pad)
Filtr górnoprzepustowy: 160 Hz, 6dB/oktawa, przełączany
Tłumik pad: 20dB, przełączany
Wymiary: 160 x 55 mm (6,3 x 2,2 cala)
Waga 280/1450 g (0,62 / 3,22 lbs)
W zestawie akcesoria: H 85 koszyk antywstrząsowy,
W 214 gąbka przeciwwietrzna, metalowa walizka transportowa
Wymaga zasilania phantomowego od +12V do +52V.

Mikrofon pojemnościowy

Beyerdynamic TG D57 - 4 szt.

Mikrofon przeznaczony do bliskiego mikrofonowania bębnów np. werbli, tomów, kong, bongosów

Typ przetwornika: pojemnościowy
Zasada działania: gradient ciśnienia
Charakterystyka kierunkowa: kardioida
Pasmo przenoszenia:
- przy bliskim mikrofonowaniu : 20-20000 Hz
- przy dalekim mikrofonowaniu (odległość 1m): 35-20000 Hz
Napięcie przy nieobciążonym wyjściu: 5 mV/Pa (-46 dBV) ±2.5 dB
Nominalna impedancja: 200 ohm
Impedancja obciążenia: >/=1000 ohm
Maksymalny SPL przy zasilaniu phantom 24V i 48V: 140 dB
Stosunek sygnał/szum: : 59 dB [CCIR; Q-Peak] 70 dB [A; RMS]
Zasilanie: P12, P24, P28 (rekomendowane 48V)
Pobór prądu: 4,7 mA
Złącze: 3-pin XLR, męski
Wymiary:
- uchwyt 85x118 mm
- długość gęsiej szyjki: 120 mm
Waga: około 145g.

Mikrofon pojemnościowy

Beyerdynamic TG D58 - 2 szt.

Mikrofon pojemnościowy na klipsie o charakterystyce kardioidalnej, gęsia szyja, zasilany przez phantom.

Przypinany mikrofon do nagłaśniania tomów, werbli i innych instrumentów perkusyjnych
Zacisk mikrofonowy ze zintegrowanym przedwzmacniaczem
Rozszerzony zakres częstotliwości
Pasmo przenoszenia: 30 - 20.000 Hz
Wysoki maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (140 dB)
Wyprodukowane w Niemczech

Mikrofon pojemnościowy

Beyerdynamic 153C - 1 szt.

Zestaw dwóch mikrofonów dedykowanych do mikrofonowania różnego rodzaju instrumentów. Doskonale sprawdza się do overheadów, instrumentów perkusyjnych, hi-hatu, blaszanych i drewnianych instrumentów dętych, gitar i innych instrumentów strunowych.

Dane techniczne mikrofonu:

Typ przetwornika: pojemnościowy
Zasada działania: gradient ciśnienia
Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
Pasmo przenoszenia: - przy bliskim mikrofonowaniu: 20 – 20000 Hz
- przy dalekim mikrofonowaniu (odległość 1 m): 35 – 20000 Hz
Napięcie nieobciążonego wyjścia: 6.8 mV/Pa (-43.4 dBV) ±2.5 dB
Nominalna impedancja: 200 ohm
Impedancja obciążenia: >/= 1000 ohm
Maksymalny SPL przy zasilaniu phantom 24V i 48V: 140 dB
Stosunek sygnał / szum: 61 dB [CCIR; Q-Peak] 71 dB [A; RMS]
Ekwiwalent SPL: 23 dB [A; RMS] 33 dB [CCIR; Q-Peak]
Zasilanie: phantom P12; P24; P48 (zalecane 48V)
Pobór prądu: 4,7mA
Waga bez opakowania - 230g

Mikrofon pojemnościowy

Beyerdynamic M201TG - 2 szt.

M201 TG jest zoptymalizowany do różnych sytuacji. Bębny, perkusja, instrumenty smyczkowe, fortepian – M201 TG jest uniwersalnym mikrofonem instrumentalnym oferującym wysoką odporność na sprzężenia zwrotne i zintegrowaną cewkę hum-buck.

Zastosowanie
Unikalna konstrukcja M 201 redukuje do minimum szumy podczas obsługi mikrofonu, dając znakomite rezultaty jako mikrofon dla publiczności w studiach telewizyjnych oraz do nagrywania w terenie wokali i efektów dźwiękowych. Jego jednolita odpowiedź i małe rozmiary sprawiają, że jest on szczególnie skuteczny do nagrywania i wzmacniania werbli, hi-hatów, tomów i perkusjonalii. Sprawdza się również w przypadku banjo i gitar akustycznych.

Specyfikacja
Typ przetwornika: dynamiczny
Zasada działania: gradient ciśnienia
Charakterystyka kierunkowa: hiperkardioidalna
Pasmo przenoszenia: 40 – 18000 Hz
Tłumienie z tyłu przy 1 kHz: > 20 dB przy 120°
Napięcie obwodu otwartego: 1,2 mV/Pa (-58 dBV)
Tłumienie pola magnetycznego: > 18 dB przy 50 Hz
Impedancja nominalna: 200 Ω
Impedancja obciążenia: ≥ 1000 Ω
Membrana: Hostaphan®
Obudowa: mosiądz
Złącze: XLR, 3-pinowe, męskie
Wymiary:
Długość: 160 mm
Średnica pałki: 24 mm
Średnica głowicy: 24 mm
Waga: 220 g

Mikrofon dynamiczny/pojemnościowy

Lewitt DTP640 REX - 2 szt.

Nasz majstersztyk, podwójny kardioidalny DTP 640 REX jest zoptymalizowany do obsługi stopy perkusyjnej. Posiada to wszystko czego profesjonalny perkusista oraz nagłośnieniowiec oczekują od najlepszego mikrofonu.Kapsuła dynamiczna pozwala na dokładną reprodukcję uderzenia i ataku, w tym samym czasie kiedy element pojemnościowy rejestruje ciepłe i okrągłe brzmienie całego bębna. W wyniku otrzymujesz gładki, zbalansowanym wysokiej jakości dźwięk bębna który wywrze wrażenie na każdym z Twojej publiczności.
Mikrofon dynamiczny

Sennheiser MD421 Vintage - 5 szt.

Pochodzący z lat 60 XX wieku model MD 421 Vintage to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mikrofonów na świecie. Jego charakterystyczne, ciemne oraz ciepłe brzmienie najlepiej sprawdza się na werblu, tomach, gitarach elektrycznych oraz instrumentach dętych.
Mikrofon pomiarowy

DBX RTA-M - 1 szt.

Mikrofon pomiarowy do kalibracji nagłośnienia, dedykowany dla procesorów DBX DriveRack PA i PX.

DBX RTA-MMikrofon pomiarowy do kalibracji nagłośnienia, dedykowany dla procesorów serii DriveRack (PA, PX, PA+, PA2) i 260
Specyfikacja:- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz - Napięcie pracy: phantom power 9V-52VDC

Wyposażenie dodatkowe

Parawan akustyczny

ACUSCREEN S6 168 x 365 - 1 szt.

Parawan znakomicie sprawdza się w w profesjonalnych sytuacjach. Idealny do studia, na scenę, na koncert czy do telewizji.

Parawan odbija dźwięk perkusji w stronę perkusisty co daje zdecydowanie lepszą jakość słyszalności bębnów. Blokuje niechciane dźwięki, które często wpadają do mikrofonów perkusyjnych z pozostałych instrumentów zespołu. Wycisza hałas perkusji słyszany przez pozostałych muzyków na scenie / studio co daje im zdecydowanie lepszy komfort gry. Parawany można używać w dowolny sposób, tworząc kabiny do nagrywania wokalu lub dowolnie kształtując, dopasowując przestrzeń akustyczną dla różnych instrumentów.

FOH

Namiot 2,5m x 2,5m (Czarny) - 2 szt.

Gruby BREZENTOWY, zaimpregnowany i dodatkowo podgumowany dach z filtrem UV o gęstości 820D i gramaturze 400g/m2 z wszytym szerokim rzepem na całym obwodzie do szczelnego mocowania ścian to niezawodna i 100% ochrona przed deszczem.
Ściany wykonane z 2 razy mocniejszego materiału PU - poliuretan, również w 100% wodoodporne.
Posiadają wszyty rzep po całej długości do mocowania z dachem i sąsiednimi ścianami.
Słuchawki zamknięte

Beyerdynamic DT1770 PRO - 1 szt.

Beyerdynamic DT 1770 Pro to zamknięte słuchawki studyjne łączące w sobie długoletnie doświadczenie firmy w produkcji sprzętu audio z najnowszą technologią Tesli. Takie zestawienie pozwoliło stworzyć urządzenie idealnie sprawdzające się zarówno w studio — podczas masteringu, odsłuchu referencyjnym, jak i w domu — gdy korzystasz z domowego sprzętu audio.

Poza wysoką rozdzielczością i dobrze zbalansowanym dźwiękiem profesjonalne słuchawki DT 1770 Pro cechuje także wysoka jakość wykonania oraz niezwykły komfort korzystania. Dopracowanie w każdym aspekcie sprawiło, że sprzęt ten zyskał uznanie twórców, producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, a także odbiorców.

Karta dźwiękowa

Focusrite 18i20 - 1 szt.

Focusrite Scarlett 18i20 to multi-channel USB interfejs audio, wyposażony w osiem preampów mikrofonowych Focusrite, przy niskim poziomie szumów, zniekształceń i ogromnym zakresie dynamiki. Interfejs18i20 oferuje 18 wejść i 20 wyjść 96kHz/24-bit AD. Mamy do dyspozycji 6 wejść combo XLR/jack mic/ wejścia liniowe oraz 2 na panelu przednim XLR/jack mic/line/intrument z tłumikiem 10dB 2 niezależne wyjścia słuchawkowe.
Mikrofon pomiarowy

DBX RTA-M - 1 szt.

Mikrofon pomiarowy do kalibracji nagłośnienia, dedykowany dla procesorów DBX DriveRack PA i PX.

DBX RTA-MMikrofon pomiarowy do kalibracji nagłośnienia, dedykowany dla procesorów serii DriveRack (PA, PX, PA+, PA2) i 260
Specyfikacja:- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz - Napięcie pracy: phantom power 9V-52VDC

Karta dzwiękowa

SSL 2+ - 1 szt.

SSL 2+ to coś więcej niż tylko interfejs audio, to centrum Twojego nowego studia Solid State Logic. Wiodące w swojej klasie przedwzmacniacze mikrofonowe, rozszerzenie analogowe Legacy 4K, monitorowanie w studyjnej jakości i niesamowity pakiet oprogramowania SSL Production Pack. Od ponad czterech dekad SSL projektuje najnowocześniejsze konsole do miksowania i narzędzia do przetwarzania dla najlepszych studiów nagrań na świecie. Teraz otrzymujesz całą wiedzę na temat tworzenia hitów we własnym studiu.
Splitter

Behringer MS8000 - 5 szt.

ULTRALINK MS8000 to ultra-elastyczny spliter mikrofonowy oferujący 8 wejść i 16 wyjść o wyjątkowo niskich szumach. Spliter cechują dodatkowo zasilanie phantom i przełącznik LIFT/GND, niwelujący niepożądane efekty związane z pętlami uziemienia. Każdy z 8 kanałów to 2 wyjścia XLR – jedno wysyła sygnał przed transformatorem, a drugi po nim. Całość konstrukcji dopełniają wygodne przełączniki.
Router

Asus RT-AC1200G+ - 1 szt.

Dwuzakresowy router ASUS RT-AC1200 Wireless-AC1200 to pełen ciekawych funkcjonalności, łatwy w użyciu i niezbędny dodatek do Twojego zestawu domowego. Zapewnia najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac, którą aktywujesz w trzech prostych krokach! ASUS AiPlayer umożliwia strumieniowanie muzyki z podłączonych urządzeń pamięci USB, a jednoczesna obsługa dwóch pasm pozwoli połączyć się z dowolnym urządzeniem Wi-Fi z prędkością do 300 Mb/s dla urządzeń 2.4 GHz i do 867 Mb/s dla urządzeń 5 GHz! Cztery zewnętrzne anteny o dużym zysku oferują zwiększony zasięg sygnału i wyższą wydajność przy obsłudze wielu urządzeń, co czyni je idealnym rozwiązaniem nawet dla dużych domów. Router wyposażony został w 4 porty LAN (10/100) oraz 1 port WAN (10/100).
Statywy

K&M, Athletic - 20 szt.

Kable i przewody

Cordial ze złączami Neutrik

Kable 230V

Titanex ze złączami ABL/PCE

Rozdzielnia prądowa

Rozdzielnia 32/16A IP67 - 1 szt.